OZCO CA16050HL Ağır Tip Çap Torna
İlan Numarası (mc) 66465
Akınsan Makina Ltd. Şti. MAĞAZAYA GİT
3.924.944,10 + KDV
Minimum satış adeti: 1
Durum Sıfır
Stok Adeti 1 Adet
Teslim Süresi 2 Hafta
Garanti Süresi 12 Ay
Lojistik Dahil Değil
    Lokasyon:
    Türkiye / İstanbul
    Marka:
    OZCO
    Model:
    CA16050HL
    Üretim Yılı:
    2025
    Çalışma Saati:
    Belirtilmedi
    Çalışma Durumu:
    Yeni
Torna Türü :
Ağır Tip Çap Torna
Kontrol Ünitesi :
Dijital
İşleme Boyu Uzunluk (mm):
1600
Ayna Çapı (inç):
6
Ayna Sayısı :
1
Eksen Sayısı :
2
Fener Mili Delik Çapı (mm):
Belirtilmedi
Taret İstasyon Sayısı :
1
Kızak Yapısı :
Diğer
Lineer Kızak :
Diğer
Lineer Kızak Kalınlığı (mm):
Punta Gövdesi :
Manuel
Çevirme Çapı (mm):
Max. Tornalama Çapı (mm):
İşletme/Devreye Alma:
Dahil Değil
Elektrik Bağlantısı:
50 Hz/1/400V
Kurulu Güç:
Ürün Ebatları (En/Boy/Yükseklik) (mm):
Ürün Ağırlığı (kg):
Nakliye/Kargo:
Dahil Değil
Açıklama
Motor Gücü 22 kW, 400 V W
Banko Üzeri Çap 1600 mm
Araba Üzeri Çap 1250 mm
Banko Genişliği 755 mm
Puntalar Arası Mesafe 5000 mm
Maksimum Yük Kapasitesi 6000 Kg
Hız 3.15-315 (ileri) / 3.5-291 (geri) dev/dak
Kademe 21 (ileri) / 12 (geri)
Fener Mili Ucu A2-15
Fener Mili Çapı 130 mm
Enine Support Hareketi 580 mm
Çapraz Support Hareketi 300 mm
Gezer Punta Koniği MK6
Gezer Punta Çapı 160 mm
Gezer Punta Hareketi 300 mm
Doğrusal Besleme 0,1-12 (56 adet) mm/dev
Enine Besleme 0,05-6 (56 adet) mm/dev
Metrik Hat ve Oranı 1-120 (44 adet) mm
İnç Hat ve Oranı 0,25-28 (31 adet)
Modül Hatve Oranı 0,5-60 (45 adet)
Diametrik Hatve Oranı 0,5-56 (38 adet)
Kalemlik Ölçüsü (maks.) 45x45 mm
Makina Ölçüsü 8100x2150x2150 mm
Ağırlık 16.400 Kg
Turcite-B kaplı araba
Sertleştirmiş ve taşlanmış kızaklar
755 mm genişliğinde güçlü banko